Facebook Sizi Kimler Silmiş

Facebook kullananların en çok merak ettikleri ve ulaşmaya çalıştığı bilgilerden biri de arkadaş listesinden onu silenleri görmek.

Bunun için bir çok açılmış grup ,sayfa vs. var. Fakat genelde Arkadaş Listenizi Davet ettirme üzerine kurulan bu sayfalar kullanıcıları reklam içerikli başka sayfalara yönlendirmeyi amaçlıyor.

Fakat son günlerde geliştirilen bir yol ile Facebook’ üzerinde sizi arkadaş listesinden silenleri , hesabını deaktif edenleri ve arkadaş ekleme talebinizi reddedenleri hatırlatma olarak öğrenebiliyorsunuz.

Bunun için yapmanız gerekenler adım adım şu şekilde:

İlk olarak bunu yapabilmeniz için Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız gerekiyor.

Eğer kurulu değil ise

‘http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/’ adresinden indirerek kurabilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcımıza Grease Monkey adlı eklentiyi kurabilirsiniz.

Bunun için de ‘https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748′ adresine girerek Add to Firefox diyoruz.Ekleme olduktan sonra Mozilla Firefox web tarayıcısını baştan başlatıyoruz.

Firefox başladıktan sonra son adımda ‘http://tinyurl.com/silenbul’adresine giriyoruz. Install dedikten sonra bir kaç saniye bekleyerek Kur diyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefox tekrar açıp kapatıldıktan sonra Silenler adında yeni bir sekmede sizi silen kişiler gözükecektir.

Fakat bu yol ile kurulumdan önce sizi silen kişiler gözükmeyecektir , kurulum yapıldıktan sonra silen kişiler gözükecektir. Ve bu eklentiyi kurduğunuz bilgisayar üzerinden çalıştırmanız gereklidir. Başka bilgisayarlarda oturum açtığınızda aynı sekme gelmeyecektir.

haber3

beni faceden kim silmiş, beni feceden silenleri bul, beni feysbukdan kim silmiş, beni feysbuktan kim silmiş, beni feysden silenler kim, beni feysten kim silmiş, beni silenleri nasıl bulurum, facebook beni silenler, facebook kimler beni silmiş nasıl anlarım, facebookta beni kim silmis, facebuk, fasbuk kimler beni silmiş, feysbuk beni silenleri nasıl bulurum, feysbukta arkadaşlıktan kimler silmiş, feysbukta kim beni silmiş, kim beni silmiş, kimler beni facebooktan silmiş, kimler beni facebuktan silmiş, kimler beni feysten silmiş, kimler beni silmiş, kimler beni silmiş nasıl anlarım

Reklamlar

One thought on “Facebook Sizi Kimler Silmiş

Add yours

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: